Areál Myslivecké chaty

Areál MS se nachází ve stráni asi 500m za obcí Zadní Újezd, který patří k Medlovu. Součástí je myslivecká chata, umělá výcviková nora a taneční parket s podiem. V okolí se nachází lovecko-lesnické muzeum na zámku v Úsově a lužní lesy CHKO Litovelského pomoraví. Chatu tvoří velká společenská místnost, kterou členové využívají k pravidelným členským schůzím. K dispozici je i bar. V navazující místnosti se nachází malá kuchyně. Dále je zde i velká kuchyně, která slouží pro přípravu jídel a zpracování zvěřiny. Ta se dá uskladnit v přilehlé chladící místnosti. Ve venkovní části je taneční parket a podium.
Myslivecká chata byla zbudována adaptací družstevní drůbežárny v Zadním Újezdě z roku 1957 . Dne 25.3.1976 předalo JZD Troubelice tuto budovu do vlastnictví Mysliveckému sdružení Medlov. Rozhodnutí o přípustnosti stavebních prací bylo vydáno dne 4.5.1976.

 

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!