MYSLIVECKÝ SPOLEK MEDLOV
Členové mysliveckého spolku Medlov hospodaří v Honitbě Medlov. Ta se nachází v okrese Olomouc, na severní Moravě, ve výspě Hornomoravského úvalu. Přesněji tam, kde oblast úrodné Hané pozvolna přechází v podhůří Jeseníků. Hospodaříme na celkové rozloze 1 742ha honební plochy.

Pronájem areálu

Celý areál Myslivecké chaty Vám zapůjčíme na víkend (tj. pátek až neděle) za 3500,- Kč.

Chatu tvoří velká společenská místnost pro cca 50 lidí.  V navazující místnosti se nachází malá kuchyně s kuchyňskou linkou a myčkou nádobí. Dále je zde i velká kuchyně, která slouží pro přípravu jídel. Kuchyně je vybavena nerezovými stoly , plynovými sporáky , dvěma fritézami a dalším vybavením.  Potraviny a nápoje se dají uskladnit v přilehlé chladící místnosti. Také je k dispozici velká lednice která je umístěna v přístavbě chaty. Ve venkovní části je taneční parket a podium pod kterým je umístěn bar.

Dále je možné si po dohodě se správcem chaty zapůjčit vybavení kuchyně ( hrnce , talíře , sklo a další kuchyňské vybavení )

Celý objekt chaty je střežen zabezpečovacím zařízením.

Pokud máte zájem o zapůjčení zarezervujte si prosím termín v rezervačním kalendáři a vyplňte krátký formulář. Poté budete emailem vyzváni k úhradě zálohy 1500,- Kč. Po připsání této částky Vám správce chaty pošle email s potvrzením rezervace. Pokud rezervaci zrušíte dříve jak 15 dní před pronájmem vrátíme vám zálohu na Váš účet . Po tomto termínu záloha propadá .

 

Nahrává se kalendář…
Powered by Booking Calendar
Dostupné
22
Rezervováno
22
Čekající
captcha