Pronájem areálu

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Celý areál Myslivecké chaty Vám zapůjčíme na víkend (tj. pátek až neděle) za 5000,- Kč.

Chatu tvoří velká společenská místnost pro cca 50 lidí.  V navazující místnosti se nachází malá kuchyně s kuchyňskou linkou a myčkou nádobí. Dále je zde i velká kuchyně, která slouží pro přípravu jídel. Kuchyně je vybavena nerezovými stoly , konvektomatem , plynovými sporáky , dvěma fritézami a dalším vybavením.  Potraviny a nápoje se dají uskladnit ve velké lednici . Také je k dispozici velká lednice která je umístěna v přístavbě chaty. Ve venkovní části je taneční parket a podium pod kterým je umístěn bar.

Dále je možné si po dohodě se správcem chaty zapůjčit vybavení kuchyně ( hrnce , talíře , sklo a další kuchyňské vybavení )

Celý objekt chaty je střežen zabezpečovacím zařízením.

Pokud máte zájem o zapůjčení zarezervujte si prosím termín v rezervačním kalendáři a vyplňte krátký formulář. Poté budete emailem vyzváni k úhradě zálohy 2500,- Kč. Po připsání této částky Vám správce chaty pošle email s potvrzením rezervace. Pokud rezervaci zrušíte dříve jak 30 dní před pronájmem vrátíme vám zálohu na Váš účet . Po tomto termínu záloha propadá .

 

 

 

REZERVAČNÍ KALENDÁŘ

Načítá se kalendář...
Powered by Booking Calendar
-
Dostupné
17
-
Rezervováno
17
-
Čekající
captcha